Чергова прагматична перемога Кривбасу Олександра Бабича з рахунком 0:2

ФК Кривбьас Кривий Ріг

Фото з офіційного сайту ФК Кривбас
5
(1)

30-го жовтня у Києві відбувся матч 16-го туру футбольної першості у Першій лізі чемпіонату України де зустрічався Донецький Олімпік та Криворізький Кривбас. Підопічні Олександра Бабича другу гру підряд демонструють  переможний результат за доволі прагматичним малюнком гри. У цій першій грі другого кола Кривбас заслужено виборює перемогу у гостьовій грі з Донецьким Олімпіком.

Перший гол Криворіжці реалізували на 27-й хвилині гри. Після прострільної подачі з лівого флангу м’яч сам знаходить голову В’ячеслава Рябова і по намисленій траєкторії влітає у сітку воріт Донецького Олімпіку.

Після забитого голу, гості з Кривого Рогу підсіли у центрі поля і не створювали особливо небезпечних моментів. Хитка мінімальна перевага Криворіжців змушувала господарів поля випустити у другому таймі на заміну другого форварда, що дало певне загострення. Зокрема варто згадати стрімку контратаку Максима Прядуна, який на швидкості мчався до воріт Сарнавського аби вийти сам на сам, проте небезпечно, але у рамках правил у підкаті м’яч з ніг вибив Володимир Заїменко.

Другий гол приніс нам той же лівий фланг. на 86-й хвилині Гордієнко з центра поля розігрує стандарт прорізаючи пасом вест лівий фланг де його вже чекав Артем Щедрий, який умикнувши швидкість увірвався в штрафний майданчик Олімпіка і влучно гарматним ударом поклав кулястого у сітку воріт господарів поля на 87-й хвилині гри. Другий м’яч поховав усі сподівання Донецького Олімпіка бодай на нічийний результат.

Відео огляд цікавих моментів гри Кривбас — Олімпік 0:2

Навіть додані в кінці гри 5 хвилин не допомогли господарям поля. В результаті Криворізький Кривбас Перемагає Донецький з рахунком 0:2. Після цієї перемоги Кривбас набирає 34 очки та впевнено відривається від Альянсу, який 31-го жовтня в гостях прийматиме лідера Першої Ліги Харківський Металіст.

Вам буде цікаво: У Кривому Розі водія маршрутки зупинила поліція за відсутність маски, а забрала права через аліменти