Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Бойкот сесії у Апостолівській міській раді паралізує життя громади

Інтриги Апостолівщини

4.8
(49)

12 липня мала відбутись чергова сесія Апостолівської міської ради, на якій депутати обговорювали питання виділення коштів на ремонт доріг, ремонт хірургічного відділення в лікарні, буріння свердловин для лікарні, а також виділення коштів на будівництво бомбосховищ для дітей у навчальних закладах, щоб забезпечити їм безпечні умови, та утворення нового старостинського округу за запитом жителів Кам’янки. Проте ці плани зруйнувала група депутатів, які вирішили бойкотувати засідання і не голосувати за запропоновану порядок денний, в результаті чого покинули залу засідань. Все це ми публікуємо з вирію подій.

Оскільки не було досягнуто кворуму для проведення наступного засідання, сесія залишилась відкритою. Наступне засідання було заплановане на 14 липня, проте всі депутати знову не з’явилися до залу засідань. Всі чекали, що збереться необхідна кількість присутніх депутатів (кворум), проте бунтівники так і не з’явилися.

Крім того, на черзі для обговорення стояло питання уніфікації податків на землю для фізичних та юридичних осіб, що було необхідно для виконання рекомендацій антимонопольного комітету. Проте цього не було зроблено, і оскільки пройшов строк для внесення змін, громаді доведеться ще рік жити зі старими податками на землю, які антимонопольний комітет вважає неправильними.

Такий бойкот має негативні наслідки. За словами фахівців, через відсутність присутніх депутатів діти не зможуть вчасно піти до навчальних закладів і будуть змушені навчатися онлайн. Також існує ризик, що умови для ремонту доріг не будуть сприятливими, а якість ремонту буде низькою.

Окремо стояло питання на яких спекулювати взагалі великий гріх. На порядку денному стояло питання виділення грошової допомоги онкохворим людям та компенсацій сім’ям загиблим військовим. Чи було правильним бодай заради цього зривати роботу Апостолівської міської ради? Це питання ми залишимо риторичним.

У коридорах Апостолівської міської ради обговорюється зв’язок цього бойкоту з усуненням з посади міського голови. Однак офіційно не можна підтвердити такі чутки. Тому громаді Апостолівщини доведеться лише гадати, чому певна група депутатів відмовилася виконувати свої обов’язки та працювати на користь людей. Наразі немає офіційних заяв від прогульників сесії, і як тільки ми дізнаємося причину бойкоту та мотивацію депутатів, які не голосували за важливі питання для громади, ми обов’язково повідомимо наших читачів.

Ми публікуємо список депутатів, що не прийшли чи покинули сесійну залу, через що сесія міської ради в Апостолове не відбулась. Формально засідання відкрито й воно продовжується до тих пір, доки офіційно не буде закрито сесію.

Список депутатів прогульників з наших джерел:
Пєнзєв Юрій, Пєнзєв Олексій -За майбутнє
Чирченко Андрій, Скупейко Андрій-БПП
Семенас Олена-Блок Вілкула
Гребенюк Андрій-БЮТ
Децик Євген-опзж

На своїй сторінці у Fasebook  виконувач обов’язки міського голови, секретар Апостолівської  міської ради Леся Міхно прокоментувала зрив сесії та звернулась до громади.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.8

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!