Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Благодійники з-за кордону та депутати з Кривого Рогу зібрали кошти на новий реанімобіль

Новини Криворізького району

0
(0)

У останньому дописі в Facebook партії “Слуга народу Кривий Ріг” було оголошено про те, що нова сучасна швидка допомога розпочала свою роботу в Центральній Районній Лікарні Криворізького району. На оновлення автопарку головного медичного закладу району працювали депутати, благодійники, волонтери та міжнародні донори.

Автомобіль повністю оснащений для екстреної медичної допомоги. У ньому є всі необхідні інструменти та ліки для надання термінової медичної допомоги. Координацію операції забезпечив голова міської організації “Слуга народу” Юрій Корявченков, Народний Депутат Олена Криворучкіна та депутат міської ради від “Слуги народу” Олег Подкопаєв.

Без щедрості благодійників з бельгійської БО “BEforUkraine” та БФ “Милосердя та Здоров’я”, які також допомогли з придбанням ліків та медичних розхідних матеріалів, така нагальна підтримка була б неможливою.

Оновлений автопарк лікарні відіграє важливу роль у наданні швидкої допомоги, де кожна секунда має велике значення. Зусилля всіх, хто брав участь у придбанні нового автомобіля, демонструють важливість підтримки та співпраці в галузі поліпшення медичних послуг для громади.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!