Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Благодійний фонд IT “Софт Скіл” створив підписку на підтримку ЗСУ

5
(1)

Нещодавно благодійний фонд “Софт Скіл“, що до війни завчався безплатною освітою у сфері  IT запустив нову благодійну акцію  регулярної  фінансової підтримки – “Підтримка на благодійність”. Про це повідомляє засновник благодійного фонду Андрій Кондратьєв. Розповідає сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Благодійний фонд “Софт Скілл” — благодійна організація, зареєстрована 1 грудня 2020 року у місті Львів. Основна мета діяльності — надання безоплатної базової ІТ-освіти для ветеранів російсько-української війни та незахищеним верствам населення. Засновником є виходець з Кривого Рогу Андрій Кондратьєв, що був депутатом Тернівської районної ради від ВО “Свобода”

Благодійний фонд IT До повномасштабної війни проводилась освіта за напрямками системного адміністрування Linux, скриптова мова BASH, мережі, docker, git і мови програмування Python та С. Після всім нам відомих подій навчання поставлено на паузу і фонд перейшов в “воєнний” режим роботи — волонтерство заради перемоги.

Благодійний фонд “Софт Скіл” вирішив запустити акцію, що дозволяє за допомогою сервісу платежів Fondy оформити підписку на благодійність заради перемоги у війні з російськими загарбниками.

Засновник “Софт Скіл” Андрій Кондратьєв запевняє, що платіжна система Fondy провела всі необхідні юридичні перевірки благодійного фонду “Софт Скіл” та уклала договір про співпрацю. Відтепер абсолютно безпечно можна оформити  благодійну підписку допомоги українським військовим. Ви можете не боятись за свої персональні данні вони повністю захищені.

Благодійний фонд IT Все працює вкрай просто — є посилання, після переходу за яким людину
перенаправляє на сторінку здійснення оплати. По замовчуванню, сума вказана у розмірі 100 грн — за словами авторів проєкту, саме така сума буде найбільш
комфортна для переважної більшості людей. Однак ця сума не статична — платник, перед оформленням підписки, має право змінити її, ввівши хоч 10, хоч 10 000 грн. Окрім суми, майбутній підписник може обирати термін дії підписки та регулярність. Так, можна донатити та раз на день. Але такий метод на вкрай екзотичних поціновувачів. Як відбувається оплата? Після того, як майбутній підписник обрав зручні йому параметри підписки, відбувається перший платіж. Здійснити його можна наступними методами:
1. Карткою: приймаються Visa, MC, Простір.
2. Google Pay
3. Apple Pay
Два останні методи є найбільш популярними, так як є найбільш зручними та
безпечними — декілька кліків мишкою чи натискань на екран телефону, і платіж
проведено! Після оплати, гроші надходять на рахунок фінансової установи-посередника, яка ці платежі приймає. І кожного робочого дня переводить на рахунок Благодійного фонду кошти, зібрані за попередній день. Важливо зазначити, що всі зібрані кошти надходять саме на офіційний банківський рахунок юридичної особи, а не на картковий рахунок фізичної. Це означає, що за кожну вхідну гривню Фонд звітує перед податковою. Витрачання зібраних коштів поза рахунком неможливе.

Благодійна підписка заради перемоги!

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів