Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Більше 30 ЦНАПів Дніпропетровщини надають паспортні послуги

ЦНАП Широківська громада

0
(0)

Відтепер у мешканців Широківського району є чудова можливість оформити паспорт, будь то внутрішній чи закордонний, не виходячи з рідного населеного пункту. Це стало можливим завдяки впровадженню нових сервісів у Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП). Ініціатива вже успішно розгорнута в 31 центрі Дніпропетровщини, повідомили в обласній військовій адміністрації. Повідомили в прес-службі дніпропетровської обласної військової адміністрації.

Заступник начальника Дніпропетровської ОВА Іван Начовний відзначив, що розвиток ЦНАПів продовжується навіть у важливий період для країни. “Це свідчення того, що державні послуги намагаються робити максимально близькими до громадян, роблячи їх доступними та зручними”, – зазначив він.

Центри надають можливість отримати біометричні документи, такі як паспорт громадянина України у формі ID-картки та паспорт для виїзду за кордон. Для цього у ЦНАПах встановлено спеціальне обладнання, включаючи комп’ютери, принтер, фотокамеру, сканер відбитків пальців та планшет для електронного підпису.

Наразі 57 ЦНАПів області оснащені необхідною технікою, а фахівці продовжують налаштовувати обладнання в інших центрах. Лише за цей рік у “точках доступу” до адмінпослуг було видали майже 53 тисячі паспортів.

Місцеві мешканці вже висловлюють вдячність за нові можливості, які надають їм ЦНАПи, і надіються на подальше розширення переліку доступних послуг в майбутньому. Зручність та доступність адміністративних послуг стає ще однією важливою складовою громадянської підтримки у регіоні.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів