Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Безпекова ситуація на Криворіжжі обговорювалась у Криворізькій РВА

Беспека Криворізький район

0
(0)

Криворізький район, 16 жовтня 2023 – Сьогодні, відбулася щотижнева робоча нарада, за участю голови Криворізької обласної державної адміністрації (ОВА), радника голови Дніпропетровської ОВА Олександра Фастовця та керівників силових відомств Криворізького району, включаючи ДСНС, поліцію охорони, Національну поліцію, патрульну поліцію, прокуратуру, СБУ, 248-й батальйон 129-ї бригади Територіальної оборони та радника начальника Криворізької регіональної військово-цивільної адміністрації (РВА) Юрія Сіньковського. Основною темою наради була безпекова ситуація в районі протягом минулого тижня.

Діяльність ДСНС

Згідно інформації Криворізького районного управління Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України у Дніпропетровській області, протягом минулого тижня співробітники ДСНС здійснили 90 виїздів, з них 58 разів на пожежі. Під час пожеж загинуло дві особи. Також надійшло 6 заявок на знищення вибухонебезпечних предметів, і 15 одиниць боєприпасів були обстежені та знищені.

Робота поліції

Криворізьке міське управління поліції охорони у Дніпропетровській області повідомило, що протягом тижня було здійснено 146 виїздів та реагування на 17 викликів по тривожній сигналізації. Співробітники патрульної поліції опрацювали 1636 завдань і складено більше 980 адміністративних матеріалів, включаючи 142 протоколи та 839 постанов, зокрема 55 протоколів за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Звіт Криворізької РВА та підтримка військових

Радник начальника Криворізької РВА Юрій Сіньковський доповів, що протягом минулого тижня до Криворізької РВА звернулося близько 70 військовослужбовців та родин захисників і захисниць. Багато з них шукали допомогу у проходженні медичних комісій та отриманні статусу учасника бойових дій.

Безпекова ситуація на Криворіжжі обговорювалась у Криворізькій РВА

Крім того, до Криворізької РВА звернулися фахівці з виготовлення FPV-дронів, призначених для ураження цілей на великій відстані. Фахівці планують виготовити ці дрони для військових на передовій і звернулися до військовослужбовців з проханням надати рекомендації для їх удосконалення.

Заключні слова

Нарада завершилася виразами подяки всім співробітникам та волонтерам, які щодня працюють на місцях, підтримуючи спокій і порядок у громадах Криворіжжя. Учасники наради висловили віру у Збройні Сили України та Президента та впевнені, що перемога буде на стороні України.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів