Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Без страху потрапити під обстріл — аграрії Гречаноподівської громади завершують посівну ВІДЕО

Новини Криворізького району

5
(1)

На завершальному етапі знаходиться посівна кампанія цьогоріч. У рамках престур журналістам було показано як проводяться польові роботи в прифронтовій Гречаноподівській громаді Криворізького району. Ексклюзивно про це з місця повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Не дивлячись до близкості лінії фронту де йдуть активні бойові дії аграрії Криворізького району ведуть посівну кампанію, аби забезпечити країну врожаєм. в Гречаноподівській громаді села, які є в межах ураженням системами артилерії все одно проводять польові роботи.

Перед тим як техніка виходить у поля то територію обстежують фахівці ДСНС та знешкоджують небезпечні вибухові знахідки. За словами Олександра Фастовця радника очільника Криворізької РВА — урожаю вистачить на всю країну навіть більше.

Своєю чергою голова Гречаноподівської ОТГ Галина Усик  запевнила, що всі селяни які працюють на полях лишились вдома. Через бойові дії переважно громаду покидали жінки та діти, а чоловіки займаються важливою справою — забезпеченням країни урожаєм. Повне інтерв’ю з очільницею Гречаноподівської громади буде пізніше на нашому сайті новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Працівники аграріїв розповідають, що соняшник, який сіється зараз це фінальний етап посівної. За словами механізатора Григорія Олійника — далі тільки догляд за полями та збір урожаю.

Вас точно зацікавить публікація: На території Зеленодольська знаходиться склад велосипедів, якими люди тікали з окупованої Херсонщини. ВІДЕО, ФОТО

Очільник військової адміністрації Криворізького району Євген Ситниченко запевняє, що посівна завершується нормально не дивлячись на обстріли рашистів. Посадовець запевняє, що ситуація в регіоні контрольована українською владою.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!