Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Авіасполучення Кривий Ріг – Київ припиняється через малий пасажиропотік

Криворізький аеропорт

5
(1)

Авіасполучення між Кривим Рогом та столицею України містом Київ тимчасово припиняється.Пов’язують це з економічною недоцільністю рейсу, адже заповнення літаків сягає 20%. Про це нещодавно стало відомо журналістам сайту новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Нещодавно стало відомо від колег журналістів, що авіакомпанія “Роза Вітрів” тимчасово призупиняє польоти з Кривого Рогу до Києва і навпаки. Відзначимо, що у травні Президент України презентував авіасполучення металургійної столиці Кривий Ріг з адміністративним містом Київ. Володимир Зеленський особисто відвідав рідне місто на першому рейсі авіакомпанії “Роза Вітрів”. Міська влада презентувала навіть автобусний маршрут під столичний авіарейс з 95-го кварталу до аеропорту. Громадський транспорт до повітряних воріт Кривого рогу курсував під номером маршруту №7. Про запуск громадського транспорту від центру міста до аеропорту раніше повідомляв наш сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

За словами оператора літаки не будуть літати столичним авіасполученням у зв’язку з економічною недоцільністю. Це підтверджується даними з відомого сервісу покупки авіаквитків, який за 2 місяці літа нарахував середнє наповнення літаків 16 місць. Відзначимо, що “Роза Вітрів” використовує 48-місцеві літаки Embraer 145 і 72-місні ATR 72-600 відповідно наповнення літака від 10 до 20; пасажирів від загальної кількості місць на борту.

Виникає логічне запитання, чи повернеться “Роза Вітрів” у Криворізький аеропорт? Офіційний оператор повідомляє що мінімум до весни 2022-го року квитки до столиці міста Київ будуть недоступні.

Відзначимо, що з міського бюджету Кривого Рогу виділяються кошти на реконструкцію та осучаснення повітряних воріт Кривого рогу, проте навіщо треба ремонтувати аеропорт на який ніхто не прилетить — не відомо.

Вартість одного квитка з Києва до Кривого рогу або навпаки вартувала пасажиру 1100 гривень при тривалості польоту 2 години. Всього за тиждень з Криворізького аеропорту “Роза Вітрів” відправляла 3 рейси та приймала три рейси на тиждень. Наразі до столиці можна доїхати за 6 годин швидкісним потягом Укрзалізниці “Інтерсіті де вартість квитка 2-го класу становить 300 гривень, а перший клас обійдеться пасажиру в 800 гривень. При цьому потяги курсують щодня в обидва напрямки з головного залізничного вокзалу столиці й Кривого рогу відповідно.

Зазначимо що Кривий ріг Київ сполучають також приватні перевізники “маршрутки” там ціни на переїзд між містами вартують близько 500 гривень в залежності від типу автобусу.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів