Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Атака на Кривий Ріг: Окупанти завдали черговий ракетний удар

Ракетна атака по Кривому Рогу

5
(1)

Сьогодні, 22 серпня, невідомі окупанти завдали ракетного удару по місту Кривий Ріг, спричинивши непоправні матеріальні збитки та постраждалого серед мирного населення. За інформацією голови Дніпропетровської обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Лисака, ракетний обстріл був проведений окупаційними силами, адже немає жодних офіційних звісток про будь-які воєнні дії в цьому регіоні.

В результаті цього нападу постраждав один мирний житель, якому надана необхідна медична допомога, та його лікування здійснюється амбулаторно. Після атаки було зафіксовано збиток у майже двадцяти приватних будинках місцевих мешканців. Також унаслідок обстрілу була пошкоджена система електропередач, що призвело до відсутності електропостачання в деяких районах міста.

За повідомленням з іншого району, а саме Синельниківського району, під час нічної атаки російської армії за допомогою безпілотника було завдано удару по приватному підприємству, що призвело до виникнення пожежі. Негайно прибули рятувальники, які оперативно здолали вогонь. На щастя, вдалося уникнути жертв серед цивільного населення.

Нещодавно також стало відомо про ще один удар у той же район. Внаслідок цього обстрілу була пошкоджена лінія електропередач та інша цивільна інфраструктура. В даний момент інформація про обставини цього події уточнюється.

Місцеві жителі висловлюють своє занепокоєння через непередбачувану обстановку та загрозу безпеці. Влада та правоохоронні органи вживають заходів для встановлення винних у цих подіях та недопущення подальших нападів на мирне населення та інфраструктуру регіону.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!