Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Асоціація міст України надала гуманітарну допомогу Зеленодольській громаді

0
(0)

Зеленодольська міська територіальна громада нещодавно отримала допомогу від Дніпропетровського регіонального офісу “Асоціація міст України”. Про це розповідає Криворізька районна військова адміністрація. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Криворіжжі відбудеться вчасно. Про це розповів начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Дніпропетровський офіс Асоціації Міст України всебічно підтримує як жителів нашої громади, так і внутрішньо переміщених осіб. Завдяки гуманітарній підтримці ми отримали необхідне для облаштування місць тимчасового перебування переселенців і укриття на час ворожих обстрілів. Люди, які змушені залишити власні домівки, отримали вкрай необхідні речі: матраци, ковдри, набори посуду, медикаменти тощо. Про це повідомляє пресслужба Зеленодольської міської ради.

Наразі Зеленодольска громада є найближчим населеним пунктом до лінії фронту й найбільше в усій Дніпропетровщині страждає від російських артилерійських ударів. Про що наш сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ постійно повідомляє.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!