Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Иіністр МВС Арсен Аваков сам подав у Відставку

Новини України.

5
(1)

Міністр внутрішніх справ Арсен Борисович Аваков написав заяву про свою відставку.  Про це повідомила прес-служба відомства МВС 13-го липня  на своїй сторінці у facebook. На своїй сторінці колишній міністр теж виклав текст своєї заяви.

–  Відповідно до частини першої статті 18 закону України “Про Кабінет Міністрів України” подав заяву про відставку з посади міністра внутрішніх справ. Дякую команді МВС за роки спільної роботи. Дякую кожному офіцеру, рядовому і службовцю. Маю честь!. Написав Арсен Аваков.

З різних джерел у ЗМІ лунає інформація, що  Верховна Рада України повинна розглянути відставку міністра вже в найближчий час. Називається  дата 14 липня. Після заяви Арсен Аваков стає виконуючим обов’язки міністра МВС до тих пір, поки не буде призначено нового міністра чи В. О.

Нагадаємо, що Арсен Аваков став міністром внутрішніх справ після революції гідності у 2014 році. З тих часів багато критики лунало в його адресу. Не одноразово в Верховній Раді збирали підписи за відставку міністра, та всі спроби зазнавали невдачу.

Иіністр МВС Арсен Аваков сам подав у Відставку

Гаразі одна з причин відставки Арсена Авакова називається готовність парламенту зняти міністра. Тому експерти говорять, що Арсен Борисович сам вирішив красиво піти з посади.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів