Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

АрселорМіттал Кривий Ріг призупиняє діяльність на 3 місяці, проте обіцяє зберегти робочі місця робітникам

Новини Кривого Рогу

5
(2)

З 1-го серпня металургійний гігант “АрселорМіттал Кривий Ріг призупиняє роботу на 3 місяці та переводить працівників на 2/3 заробітної платні робітника комбінату. Рол це повідомляє металургійний комбінат на своєму сайті та на офіційних сторінках у соцмережах. Розповідає сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Криворіжжі відбудеться вчасно. Про це розповів начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

В офіційній заяві пояснюється, що таке рішення викликане економічними негараздами в Європі та зростанням витрат на транспортування сировини. За нашими не перевіреними офіційно даними основна причина -0 надлишок продукції на складах “АрселорМіттал Кривий Ріг”, що дуже повільно реалізується.

Більшість персоналу, включно з менеджментом та працівниками-іноземцями, працюватимуть зі зменшенням навантаження до 2/3.
Також з 1 серпня на найближчі три місяці буде призупинена робота гірничо-збагачувального комбінату. Працівники гірничого департаменту будуть отримувати 2/3 зарплати.
Таке рішення викликане серйозними економічними факторами, зокрема, зниженням економічної активності в Європі 📉, зменшенням попиту на залізорудну продукцію, а також суттєвим зростанням витрат на транспортування ЗРС.
Підприємство і надалі зберігатиме робочі місця та посади за мобілізованими працівниками. Водночас змушене відмовитися від виплат їм середнього заробітку, для того, щоб уникнути бодай мінімального скорочення персоналу серед 22-тисячного колективу. Ми розуміємо, що для тих, хто лишається працювати в Кривому Розі, заробіток на заводі є єдиним джерелом доходів.

Вас зацікавить новина: У Кривому Розі пройде відкритий майстерклас з надання домедичної допомоги куди запрошують всіх бажаючих

Нині підприємство опинилося в безпрецедентній ситуації, але продовжує боротися за кожне робоче місце, приймаючи непрості рішення про скорочення робочого часу та виплат зарплат. Йдеться в офіційній заяві металургійного комбінату “АрселорМіттал Кривий Ріг”.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів