Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

АрселорМіттал Кривий Ріг може чекати підвищення заробітної плати й 14-та зарплата вже цього літа

Новини Кривий Ріг

5
(865)

Сьогодні у Києві відбулись перемовини між адміністрацією АрселорМіттал Кривий Ріг та представниками профспілок комбінату. Зустріч проходила в приміщенні бізнес-центру “Саміт”на вулиці Грушевська.

Представників профспілок АрселорМіттал Криви ріг приймали генеральний директор Криворіжсталі Мауро Лонгбардо та двоє його заступників. Дирекція запропонувала представникам трудових колективів умови підвищення заробітної плати та інноваційну бонусну систему в цьому році. Про перемовини розповів лідер профспілки “Свобода праці” на АрселорМіттал Кривий Ріг Євген Алістранський.

На розгляд профспілок АрселорМіттал Кривий ріг було представлено таке бачення підвищення заробітної плати:

  • Вже скоро оклади працівників Криворіжсталі збільшаться від 5 до 30%в залежності від професії та займаної посади.
  • Усі працівники АрселорМіттал Кривий Ріг отримають 14-ту заробітну платню.Вона складатиметься з середнього заробітку працівника комбінату у цьому році. Така одноразова акція – це бонус за гарні показники заводу у цьому році. Виплата 14-го окладу буде розділена на 2 частини. Перший транш буде перераховано вже у серпні цього року. Друга частина буде виплачуватись в акурат після нового року 1-го січня.

Відзначимо, що ці умови тільки були озвучені профспілковим лідерам комбінату, вони повинні їх зі свого боку затвердити аби вони вступили в дію. Наразі нам не відомо думки профспілок з запропонованого питання, адже вони тільки будуть обговорювати це зі своїм членством і вирішувати чи варто підписувати таку угоду з АрселорМіттал Кривий Ріг.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів