Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

“АрселорМіттал Кривий Ріг” готується до відновлення виробництва завдяки угоді з “Нафтогаз Трейдинг”

НОвини КРивого рогу

5
(1)

Криворізький виробник сталевого прокату АрселорМіттал Кривий Ріг (АМКР) підписав угоду з ГК «Нафтогаз Трейдинг», що є частиною Групи Нафтогаз, на закупівлю 200 млн куб. м природного газу. Згідно з даними пресслужба виробника, цей обсяг покриває більше половини річної потреби підприємства у паливі.Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ з посиланням на пресслужбу “АрселорМіттал Кривий Ріг”.

За словами генерального директора “АрселорМіттал Кривий Ріг” Мауро Лонгобардо, ця угода забезпечить надійне постачання газу та дозволить збільшити рівень виробництва, яке зменшилося через повномасштабне вторгнення Росії в Україну. Він також наголосив на тому, що «АрселорМіттал Кривий Ріг» використовує природний газ практично в усіх своїх виробничих процесах.

Вас зацікавить новина: Кривий Ріг очікує на перше підвищення тарифів на воду з 1 червня 2023 року

Партнерство з АМКР, за словами очільника Групи Нафтогаз Олексія Чернишова, є можливістю для держструктури збільшити свою присутність у промисловому сегменті ринку та закріпити статус найнадійнішого постачальника природного газу в Україні. Документ про закупівлю газу було підписано 28 квітня 2023 року.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів