Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Апостолівські творчі колективи стали кращими на міжнародному фестивалі “Петриківський Дивоцвіт”

Новини Апостолівської громади

0
(0)

Нещодавно Апостолівські творчі колективи Криворізького району взяли участь у міжнародному фестивалі “Петриківський Дивоцвіт” де здобули нагороди й були визнані одними з кращих. 

Відомий на всю Україну етнофестиваль “Петриківський Дивоцвіт” щорічно проходить в столиці українського народного живопису — селі Петриківка з 2008 року. Традиційно на фестивалі збираються умільці з усієї області, щоб похвалитися своїми виробами — ляльками, посудом та національним одягом в традиційному стилі, кованими виробами, плетеними кошиками та іншим.
Гостей розважатимуть майстри Петриківського розпису, народні ансамблі та козаки. Для поціновувачів української кухні відкриють цілі алеї з національною їжею — варениками, салом, випічкою та медом.
Основу фестивалю складе ярмарок предметів декору, прикрашених всесвітньо відомим петриківським розписом.

Творчі колективи, від палацу  культури “Сучасник”  Народний хоровий колектив «Оберіг», зразкова естрадна студія «ДАР» вокальний колектив “Астудія” були відзначені грамотами та нагородами за свої творчі доробки, які були показані на великій сцені традиційного міжнародного фестивалю “Петриківський Дивоцвіт”.

На сторінці БМК “Сучасник” у фейсбуці очільниця закладу написала:

Дякуємо за підтримку та вирішення усіх організаційних питань, стосовно транспорту та відрядження учасників на фестиваль, міському голові Андрію Осі та начальнику управління освіти, культури, молоді та спорту Апостолівської міської ради Лідії Колєснік. – Зазначила Наталя Сваволя.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів