Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Апостолівські депутати на засіданні змінили виконавчу структуру та провалили голосування за премії посадовцям.

Новини Апостолівської громади

5
(5)

28-гожовтня в Апостолівській міській раді відбулась чергова сесія, на якій депутати розглядали  структурні питання роботи міськради та розглянули проєкт по зарплатах посадовців. Детальніше про це повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Відвідали засідання представники районної влади, а саме заступник голови Криворізької районної військової адміністрації Сергій Прохода та голова районної ради Віктор Мудрий. Загалом на розгляд депутатів виносилось 6 питань. Одне з найголовніших — це затвердження структури виконавчих органів Апостолівської міської ради на 2023 рік. Це питання було проголосовано з другої спроби після того, як було повернуто на повторний розгляд та обгрунтовано позицію, чому необхідно змінити структуру.

Також депутати прийняли на баланс Апостолівської громади поліграфічний комбінат “Україна”. Він був виведений з державного управління та безплатно наданий у власність громади.

Наріжним каменем стало питання окладу та преміювання міського голови та секретаря міської ради Апостолове. Основною причиною був пункт в призначенні премії міському голові у розмірі 200%.  В результаті, — це рішення депутати провалили й направили його на доопрацювання. Натомість було вирішено до кінця року призначити заробітну платню та премію секретарю міської ради Апостолове Міхно Лесі Миколаївні.

На слідуючому засіданні депутати домовились дійти згоди стосовно розміру оплати роботи посадовців міської ради з урахуванням воєнного стану.

Своєю чергою представник Криворізької РВА заступник начальника Сергій Прохода висловив сподівання, що обставини, у яких опинилась Апостолівська міська рада, не завадять ефективності в роботі на благо місцевих Жителів. Посадовець вислухав нагальні питання й проблеми з якими звернулись депутати та взяв їх до відома та на контроль.

Очільник Криворізької районної ради Віктор мудрий застеріг депутатів аби не було правових колізій та висловив сподівання, що надалі депутатський корпус працюватиме злагоджено та ефективно.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!