Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Апостолівська та Зеленодольська громади для обласної влади є пріорітетом у відновленні освітньої інфраструктури — Сергій Лисак

5
(1)

Відновлення освітньої інфраструктури є одним з головних пріорітетів Дніпропетровської обласної військової адміністрації, як зазначив її очільник Сергій Лисак під час зустрічі з головами та представниками громад Криворіжжя. На зустрічі представники ОТГ поділилися своїми найбільшими проблемами та планами. Зустріч відбулася 8 березня в приміщенні Криворізької РВА. Про це повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак зазначив, що найбільше постраждалі від ворожих ракет та обстрілів Апостолівська та Зеленодольська громада, і тому їм буде приділятись особлива увага в першу чергу. Наприклад, в місті Апостолове немає жодної школи, яка б не постраждала від ракетного обстрілу. Сергій Лисак пообіцяв зробити все можливе, щоб у новому навчальному році діти могли повернутись до очної форми навчання, або використовувати комбіновану форму навчання. Наразі триває дискусія у владних кабінетах про те, яка форма навчання буде діяти з початку нового навчального року.

Вас точно зацікавить новина: Очільник Дніпропетровщини Сергій Лисак розповів про реальну посаду Олександра Вілкула у Кривому Розі

Окрім цього, очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації висловив бажання зустрітись з головами громад Апостолове та Зеленодольськ для обговорення шляхів відновлення освітньої інфраструктури на Криворіжжі.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!