Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Апостолівська громада закінчує посівну, приймає переселенців та допомогає війську — про це розповів міський голова Андрій Оса,

Новини Апостолівської громади

4
(5)

26-го квітня дав брифінг в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації міський голова Апостолівської громади Андрій Оса. Очільник ОТГ запевнив, що  на території Апостоловими працює  вся інфраструктура, бізнес і активно йде до завершення посівна. Публікує сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Андрій Оса очільник Апостолівської ОТГ дав онлайн брифінг для Дніпропетровської ОВА де розповів про стан справ на ввіреній йому території.

Так посадовець повідомив, що вже на 80 % засіяні поля, в громаді працює бізнес, комунальні служби. Також очільник Апостолове зазначив, що до громади поступово повертаються люди, які на початку війни виїхали  через загрозу бойових дій. Крім Цього Андрій Петрович повідомив, що в Апостолівській громаді зареєструвалось 900 вимушених переселенців, яким надається всіляка волонтерська допомога й підтримка міської влади.

Вас зацікавить новина: На Криворіжжі за тиждень знешкодили найбільшу кількість вибухонебезпечних предметів

–  Іноді в нас гучно від обстрілів на сусідній Херсонщині. До лінії фронту – 30 км, – зазначив голова Апостолівської громади Андрій Оса.

Важлива новина: В небі Дніпропетровщини збито крилату ракету ВІДЕО

– Працюють комунальники. Мешканці зі світлом, водою. Усі перебої вчасно ліквідуються. Допомагаємо й нашим військовим – з ремонтом транспорту, харчуванням, паливом. – Зауважив очільник Апостолівської ОТГ.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!