Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Апостолівська громада захищена на 100% за думкою міського голови

Новини Апостолівської громади

3.2
(26)

22-го березня міський голова Апостолівської громади Андрій Оса провів онлайн брифінг де розповів про стан речей у регіоні та про готовність оборонятись. Про це повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.
На брифінгу, що публікувався на каналі Дніпропетровської ОДА міський голова Апостолівської громади розповів, що за його думкою громада готова до оборони на 100%. Також очільник міськради розповів, що Апостолівщина приймає буханців з різних міст України.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Міський очільник доповів журналістам, що в місті паніки немає, дзвінків з проханням евакуації теж не надходило до гарячої лінії. Андрій Оса розповів, що на складах в магазинах продуктів вистачає.

Вас зацікавить новина: Тероборона Баштанки захопила три надсучасні зенітно-ракетні комплекси «Панцир- С1″ вартістю 15 мільйонів доларів

Очільник міськради Андрій Петрович доповів, що на даний час спроб увійти або провести бойові дії на території Апостолівської ОТГ = не було. Керівник міста запевнив, що всі комунальні служби та підприємства працюють у нормальному режимі.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3.2

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів