Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Апостолівська артстудія “LIBERTY“ стала кращою на престижному конкурсі художнього танцю FREE DANCE

Новини Апостолівської громади

5
(1)

Апостолівська артстудія “LIBERTY“ палацу культури “Сучасник” 9-го жовтня взяла участь у фестивалі хореографічного мистецтва у Кривому Розі і була там одна з найкращих за результатами. Фестиваль FREE DANCE що відбувався має у складі журі зіркових суддів, які по праву оцінили талант і уміння Апостолівських майстрів танцю.

Переможці та призери отримали нагороди та грамоти від організаторів за зайняті позиції. Апостолівські дитина конкурсі здобули сертифікат на 1000 євро на відпочинок у дитячому таборі Болгарії.

Лазу Єва (соло) – Лауреат I премії 🥇
Шейєрман Мілена (соло) – I премія 🥇
Богомолова Анастасія (соло) – I премія 🥇
Ковальчук Вероніка (соло)- I премія 🥇
Остапенко Анастасія (соло) – I премія 🥇
Ігнатченко Дана, Лазу Єва (дует) – I премія 🥇та кубок 🏆 «Симпатія глядачів»
Старша категорія – I премія 🥇
Середня категорія – I премія 🥇
Молодша категорія – II премія 🥇

У журі фестивалю FREE DANCE ьули досвідчені майстри танцювального мистецтва, які демонстрували свій рівень на багатьох конкурсах та популярних телешоу. Олександр Рислінг ( хореограф фабрики зірок 2, проект «Шанс», Україна має талант 7 сезон, Х -фактор, Eurovision Ukraine 2009,20013, учасник і переможець більше сотні Балтії по всьому світу) Анастасія Онищенко ( хореограф , учасниця «Голос країни», «Танці з зірками») Олександр Герашенко (хореограф та танцівник, приймав участь у телевізійному шоу «Танцюють всі 3»).

На сторінці будинку культури “Сучасник” подякували міському голові та профільному відділу виконкому Апостолівської міської ради за підтримку і допомогу в участі в фестивалі  FREE DANCE що проходив у Кривому Розі 9-го жовтня.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів