Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Акція “Кривий Ріг без Вілкулів”: Протест проти впливу сім’ї В.О. міського голови

Новини Кривого Рогу

4.5
(2)

26 серпня відбулась акція “Кривий Ріг Без Вілкулів” у місті Кривому Розі. Метою цього заходу було зібрання близько 400 невдоволених владою громадян. Подробиці про подію розповідає інформаційний портал “Кривий Ріг ПОСТ” читайте більше новин Кривого Рогу на нашому сайті

Ця акція виступає як перший етап шляху до зміни політичної ситуації в місті та відмови від впливу Вілкулів. Організатори мітингу вважають його важливим кроком у боротьбі з тим, що вони називають злочинною владою. Зокрема, організатори закликали містян Кривого Рогу підтримати звернення до депутатів міської ради щодо переобрання секретаря ради, який насправді виконує обов’язки міського голови. Також було інше звернення до вищих органів, зокрема Верховної Ради України, з проханням створити слідчу комісію, що розслідуватиме випадки нібито узурпації влади сім’єю Вілкулів у місті Кривий Ріг.

Протестувальники також звернулися до Президента з проханням утворити Військову адміністрацію в Кривому Розі як альтернативу поточній владі. Організатори вважають, що такий крок допоможе замінити поточну владу, яка, на їхню думку, не має належних підстав для свого статусу.

Мітинг пройшов мирно, з присутністю поліції. Учасники акції висловлювали свою позицію через виступи з мікрофоном та плакати. Подія розпочалася на кільці 95-го кварталу о 11:00.

У ході акції виступала юрист, яка наголосила на незаконності “Військової адміністрації”, керівництво якою на початку вторгнення очолював Олександр Вілкул. Журналісти Кривого Рогу вдалося підтвердити відсутність “Військової адміністрації” за допомогою запитів до президента. Інформаційний ресурс також отримав коментар від начальника Дніпропетровської військової адміністрації Сергія Лисака, який визначив “Військову Раду Кривого Рогу” як звичайну громадську організацію.

Організатори акції планують провести масштабну ходу “Кривий Ріг Без Вілкулів” через два місяці та сподіваються на активну підтримку містян.

Аби більше дізнатись про майбутні акції підписуйтесь на наших телеграм канал чи наші соцмережі.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!