Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Розмір пенсій на Дніпропетровщині — наша область не потрапила в ТОП 5 по Україні

Пенсії на Дніпропетровщині

5
(1)

Україна налічує більше 10 мільйонів пенсіонерів, і ця категорія громадян є важливою складовою соціально-економічного життя країни. За даними Пенсійного фонду України (ПФУ), 51% пенсіонерів отримують пенсії, розмір яких менше 4000 гривень. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ. Данні новини опираються на інформації держстату.

Зараз ситуація щодо розподілу пенсій в Україні викликає певне занепокоєння, оскільки середня пенсія у країні складає 5385 гривень. Важливо відзначити, що останніми роками помітно зросла кількість пенсіонерів, які отримують пенсії більше 4 тисяч гривень, при цьому значущо зменшилася кількість тих, кому нараховують менше 3 тисяч гривень на місяць.

Найнижчі пенсії в середньому призначаються на Тернопільщині – 4070 гривень, тоді як найвищі – у столиці, Києві, де середня пенсія складає 7248 гривень. До цікавого факту слід додати, що в 8 регіонах країни середня пенсія перевищує загальнодержавний показник.

За останній рік середня розмір пенсій в Україні зросла на 16,5%, що свідчить про певний позитивний тренд у покращенні фінансового становища пенсіонерів. У Дніпропетровській області середня пенсія становить 5 тисяч 891 гривню, роблячи регіон одним із лідерів за розміром пенсій в Україні.

Вас зацікавить новина: На Дніпропетровщині роботодавці зв’язали, поставили на коліна та катували робітника, все це зафіксовано на відео

Таким чином, ТОП-5 регіонів із найвищими пенсіями виглядає наступним чином:

  1. Київ – 7249 гривень
  2. Рівненщина – 6674 гривень
  3. Донеччина – 6622 гривень
  4. Луганщина – 6334 гривень
  5. Житомирщина – 5924 гривень

Важливо продовжувати спостереження за розподілом пенсій та вживати заходів для забезпечення достойного життя пенсіонерів в Україні.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів