Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

В Кривому Розі: жінку покарали за знущання над чоловіком

Захист чоловіків

3.6
(7)

У Кривому Розі відбувся важливий судовий вирок щодо жінки, яка систематично здійснювала психологічне насильство над своїм чоловіком. Цей вирок став важливим кроком у боротьбі проти насильства в сім’ї та психологічних страждань потерпілого.

Як було встановлено в ході досудових заходів, обвинувачена жінка проживала в громадянському шлюбі зі своїм обранцем тривалий час, але безпричинно та умисно здійснювала психологічне насильство, що призвело до психологічних страждань останнього.

Історія насильства стала відомою 11 серпня 2022 року, коли потерпілий викликав поліцію на адресу свого проживання. Він розповів, як його співмешканка влаштувала скандал, в ході якого звинувачувала його, лаяла нецензурною лайкою, кричала та погрожувала фізичною розправою.

Аналогічні інциденти повторювалися 4 квітня, коли обвинувачена знову вчинила психологічне насильство над чоловіком. Це призвело до вторгнення служби 102 та складання протоколу про вчинення психологічного насильства в сім’ї.

Другий інцидент мав місце 31 травня, коли знову спалахнула сварка, лайка та погрози. Чоловік заявив, що таке сімейне життя призводить до психологічних страждань та погіршує його самооцінку.

На основі цих фактів Тернівський районний суд міста Кривого Рогу 18 жовтня 2023 року затвердив угоду в кримінальному провадженні, внесеному в Єдиний реєстр досудових розслідувань, між прокурором Криворізької північної окружної прокуратури та обвинуваченою. Обвинувачена визнана винуватою та їй призначено 160 годин громадських робіт як узгоджене покарання за статтею 126-1 Кримінального кодексу України.

Цей вирок свідчить про серйозне ставлення до психологічного насильства та прагнення захистити права та безпеку жертв цього виду насильства.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3.6

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів