Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Питна вода в Апостолове: коли буде та за якою ціною, обговорили місцеві депутати з районною владою

Новини Апостолове

1
(1)

6 вересня в Апостолівській громаді відбулася зустріч депутатського корпусу міської ради з головою Криворізької РВА Євгеном Ситниченком та очільником “Кривбасводопостачання” Євгеном Харитоновим, які повідомили представників громади про роботи, які ведуться для відновлення водопостачання у повному обсязі. Проте коли й скільки може вартувати населенню вода обговорили присутні на зустрічі. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

За словами очільника підприємства постачальника води, наразі вода вже почала подаватися до Апостолівської громади, а саме до розподільника. Вода буде надаватися гарної якості та є питною. Тобто додатково очищати “Апостоловеводоканал” не буде потреби.

Євген Ситниченко зауважив, що наразі “Кривбасводопостачання” не може у повному обсязі задовольнити потреби громади в питній воді, але роботи зі збільшення потужностей вже ведуться. Протягом короткого періоду часу за планами, всій громаді буде забезпечено питною водою у повному об’ємі.

Наразі посадовці спільно з народними обранцями обговорили спільні дії, що дозволять продовжити відновлення повноцінного водопостачання. Найближчою сесією Апостолівської міської ради планується виділити кошти для реалізації подальшої співпраці. Про прийняті рішення народними обранцями буде повідомлено в наступній публікації.

Також були обговорені питання щодо втрат води у мережах та передачі КП “Апостоловеводоканал” під підпорядкування Дніпропетровської обласної ради. Наразі це питання вирішується з метою зменшення фінансового навантаження на бюджет Апостолівщини та зекономлення коштів для відновлення та реконструкції водопостачальних мереж.

Очільник “Кривбасводопостачання” розповів, що вартість доставки води до Апостолового становить близько 15 гривень за кубометр. Проте ціни на питну воду для мешканців з урахуванням послуг “Апостоловеводоканал” поки що не відомі і будуть розглянуті після місяця поставок води. Це означає, що ціни на питну воду можуть бути переглянуті, і їхнє зниження є досить ймовірним. Депутат Апостолівської міської ради Дмитро Білоненко з ВО “Свобода” підсумував зустріч, зауважуючи позитивні враження від реалізації проєкту відновлення водопостачання та надіючи на зниження цін на воду для населення.

Наразі враження позитивні. Ми бачимо реалізацію проєкту відновлення водопостачання від військової адміністрації, те, що вони обіцяли, коли приїжджали минулого разу влітку.

Наразі ми, як депутати, будемо приймати рішення, які дозволять продовжити співпрацю. Я сподіваюся, що ми зможемо зменшити ціни на постачання води для населення, і вони будуть менше, ніж існуючий тариф у 40 гривень.

Я вважаю, що зараз обгрунтованою ціною може бути 25 – 30 гривень за кубометр води. Проте, як це відбудеться, ми дізнаємося через місяць. А поки що беремо це питання на жорсткий контроль, прокоментував депутат Апостолівської міської ради Дмитро Білоненко

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!