Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Криворізькій районній військовій адміністрації нагородили волонтера з Канади

Новини Криворізького району

5
(4)
Начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко вручив сьогодні Подяку голови РДА волонтеру, патріоту нашої країни та справжньому поборнику за українську державність Роману Караману. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Роман – нині мешканець Канади. З початком війни в Україні він не міг лишатися осторонь подій на Батьківщині, звідки походить його коріння. З неспокійним серцем наприкінці лютого він вирішив їхати до України, щоб допомагати українському народові. З того часу він – активний волонтер. 

У Криворізькій районній військовій адміністрації нагородили волонтера з Канади

Так, з його допомогою було передано 6 автомобілів для потреб Збройних Сил України; також він допомагає з організацією гуманітарної підтримки з інших країн, зокрема Канади; тримає зв’язок із закордонними ЗМІ у питанні висвітлення війни в Україні… Він є радником голови Криворізької райдержадміністрації – начальника районної військової адміністрації з питань взаємодії із закордонними волонтерськими організаціями та засобами масової інформації.
Тож Євген Ситниченко подякував йому за вагомий особистий внесок у протистоянні військовій агресії загарбника, відзначивши його достойну громадянську позицію у боротьбі за мир.Розповідають у пресслужбі Криворізької районної військової адміністрації.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів