Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі відбулась нарада з приводу поновлення роботи комбінату “АрселорМіттал Кривий Ріг”

Новини Кривого Рогу

5
(2)

1-го квітня у Кривому Розі відбулась нарада очільника військової адміністрації міста та керівника металургійного підприємства АрселорМіттал Кривий Ріг. В ході розмови обговорювалось питання відновлення повноцінної роботи металургійного гіганта Криворіжсталь на території міста. Розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

«Після початку військових дій наше підприємство, зокрема Гірничий департамент «АрселорМіттал Кривий Ріг», не зупиняється. Ми продовжуємо виконувати планові норми. Було прийнято наприкінці лютого зниження нашого виробництва, бо порушилася логістика і ми були змушені призупинити наше металургійне виробництво. Існував ризик для наших доменних печей.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Тож, ми терміново переорієнтували виробництво. Якщо ми раніше відвантажували концентрату на експорт близько 200 тисяч, переорієнтували наші виробничі потужності й за березень місяць ми вже відвантажили 320 тисяч. Хоча ви розумієте, здебільшого ми орієнтовані на металургійне виробництво. Тобто, можна сказати, що було невелике падіння виробництва, але за підсумками місяця вийшли на 40% того виробництва, яке мали до війни. На квітень місяць ставимо собі за мету – 500 тис. концентрату. Будуть запущені доменні печі №6 та №7. Плюс, хочемо наростити навантаження на експорт на Польщу. Ми знаходимося у вигідніших умовах. Ми й раніше не везли концентрат на порти, ми везли на Польщу, тому що в Європі знаходяться наші заводи «АрселорМіттал». У травні є у нас райдужні плани, що буде все гаразд, наша доблесна армія прожене цих рашистів далі та вийдемо на 80-90% виробництва. Віримо у нашу перемогу, у наші збройні сили. Все буде Україна!», – висловився Володимир Теслюк, заступник генерального директора з виробництва (гірничий департамент) «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Важлива новина: Вночі російські орки обстріляли межі Кривого Рогу з Градів

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів