Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Апостолівська міськрада виділила 1,5 мільйона на тероборону і частково дозволила продаж алкоголю.

Новини Апостолівської громади

4.7
(3)

29-го березня відбулась позачергова сесія Апостолівської міської ради, на якій були прийняті важливі питання для громади й оборони. Про це розповідає сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Рішенням позачергової сесії депутатів Апостолівської міської ради було виділено на потреби територіальної оборони 1,5 мільйона гривень. Ці грощзі були переведені з залишків державної субвенції, яку кабінет міністрів дозволив розподіляти.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні

Крім Цього депутати дозволили продаж Алкоголю для цивільних осіб. У рішенні зазначено, що алкогольні вироби й безалкогольне пиво не можна продавати силовикам, учасникам територіальної оборони, Збройним силам України, Національної гвардії. Зауважимо, що таке рішення було зумовленням надходження в бюджет податку з акцизу, цим самим чином наповнивши казну Апостолівської громади.

Також депутати затвердили розпорядження міського голови, виділення коштів соціальної допомоги громадянам Апостолівської громади.

Вас зацікавить новина: Збройні сили України відкинули російських окупантів на 50 кілометрів від Кривого Рогу й звільнили декілька сіл

Варто зазначити, що сесія пройшла злагоджено без політичних розбіжностей.

– Зараз такий час, що треба приймати доленосні рішення для громади. На дворі йде жорстока війна з окупантом, апостолівщина стоїть на рубижі. Не час сваритись, час об’єднатись і разом спільними зусиллями сприяти перемозі. Допомога ЗСУ, теробороні – це зараз один з найважливіших напрямків. Неможна забувати й про наповнення бюджету, адже це зарплати й соціальні допомоги бюджетникам й незахищеним верствам населення. У кожного з нас буває різне бачення політичних процесів у громаді, проте зараз у нас одна мета — це здолання рашистів і повернення територій та звільнення людей з лап нелюдів. – зауважкє депутат Апостолівської міської ради по сумісництву головний редактор сайту Кривий Ріг ПОСТ Дмитро Білоненко

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.7

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!