Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

5 років тюрми за службову недбалість. У Кривому Розі проходять обшуки в міській раді ВІДЕО

Новини Кривого Рогу

5
(2)

7-го лютого у Кривому Розі слідчі Державного Бюро Розслідувань проводять обшуки в міській раді та виконавчому комітеті ради. Такі дії правоохоронців відбуваються у рамках кримінального провадження про ймовірні злочинні дії чиновників в інтересах бізнесу у зв’язку з чим бюджет Кривого Рогу недоотримав сотні мільйонів гривень. Про це розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ з посиланням на пресслужбу ДБР. 

У Державному Бюро Розслідувань звинувачують владу міста у суттєвому недоотриманні коштів у міський бюджет. Повідомляється що 1 квітня 2021 року чиновники міськради уклали договори  з одним з містоутворюючих підприємств на оренду 82 ділянок земель за суттєво заниженими цінами. У зв’язку з цим бюджет Кривого Рогу недоотримав 700 мільйонів гривень.

Наразі слідчі вилучають усю пов’язану з орендою. земельних ділянок документацію в виконкомі міськради Кривого Рогу для подальших слідчих дій. Наразі не відомо кого саме звинувачують у недоотриманні бюджетом міста 700 мільйонів гривень. Проте, у разі визначення винних посадовців їм може загрожувати до 5 років позбавлення волі.Про це повідомляють у ДБР.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів