Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

В Апостолове Криворізького району відбулась чергова сесія міської ради

5
(1)

Учора 9-го вересня у місті Апостолове пройшла чергова 22-га сесія міської ради на якій розглядались важливі питання для громади. В Ході засідання Депутати затвердили виділення коштів на ремонти доріг, встановлення спортивних майданчиків та закупку ноутбуків для вчителів шкіл.

Окремо варто виділити Питання допомоги КП “Апостолове водоканал”. Гроші з бюджету міста виділили в борг підприємству, вони повинні піти на заробітні плати працівникам. Підприємство зобов’язується віддати позику у встановлені терміни.

Окрім цього міська рада твердила соціальну допомогу ліквідаторам аварії на Чорнобильській АС, ветеранам Афганістану та воїнам АТО.

У ході засідання виникла дискусія з приводу нових високих тарифів на водопостачання. Міський голова ініціював депутатські збори з приводу пояснення цього питання. То ж ми в наших наступних публікаціях обширно надамо інформацію громадянам.

Окремо зазначимо, що на цьому засіданні було прийнято у колектив депутатів 2-х нових депутатів, які увійшли в склад Депутатського корпусу Апостолівської міської ради через складання повноважень депутатів. Варто відзначити, що серед новачків є наш головний редактор Дмитро Білоненко.

–  Так вже сталось, що мій колега склав повноваження. Його рішення було виважене й обґрунтоване. Я Сергія Щербину не одноразово переконував лишитись депутатом, адже він має високий рівень довіри громадян Апостолівської громади. Проте у нього, на великий жаль, є об’єктивні причини особистого характеру, які йому заважають на повну силу віддатись відстоюванню інтересів виборців. Проте я вдячний Сергію Олександровичу за його працю і його вагомий внесок у розбудову громади. Я  буду і надалі продовжувати початі справи фракції ВО “Свобода”  від , якої я балотувався і був обраним.  – Прокоментував призначення Дмитро Олександрович Білоненко

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів