Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

3 роки за ґратами світить Криворіжцю за викрадення смартфона під виглядом поліцейського

Кримінальний Кривий Ріг

5
(1)

ІНГУЛЕЦЬКИЙ РАЙОН, Вересень 2021 – У вересні минулого року на вулиці Ярославській Інгулецького району чоловік виступивши як поліцейський, вивів з робочого стану мобільний телефон Huawei Y6 у молодого підлітка. За скоєння цього злочину, шахрай отримав 3 роки позбавлення волі.

Згідно з повідомленням правоохоронців, подія трапилася у вересні 2021 року, коли чоловік зазирнув на вулицю Ярославську в Інгулецькому районі і помітив невідому йому особу – молодого підлітка. Відзначаючись імпровізованою ідентифікацією поліцейського, він підійшов до хлопця та продемонстрував аркуш паперу синього кольору.

Під виглядом представника правоохоронного органу, зловмисник вдало вивів хлопця з рівноваги та попросив передати йому мобільний телефон для обіговорення його вмісту. Добровільно передавши свій телефон Huawei Y6, молодий чоловік очікував можливості його отримання в найближчому відділенні поліції.

Однак, обіцянки виявилися порожніми, і підліток залишився без засобу зв’язку. Після проведення слідства встановлено, що вартість викраденого телефону становить приблизно 1500 гривень.

Суд визнав чоловіка винним у скоєнні кримінальних правопорушень, зокрема у шахрайстві з позбавленням волі терміном на 3 роки та самовільному присвоєнні владних повноважень або звання службової особи з позбавленням волі на 2 роки.

Судді вирішили об’єднати покарання і призначити зловмисникові термін у вигляді 3 років позбавлення волі. Рішення суду підкреслює неприйнятність таких дій та закликає громадян бути обачними та перевіряти посвідчення осіб, які представляються правоохоронцями.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів