Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

“Кривий Ріг Цемент” започаткував грант на будівництво для неприбуткових організацій

5
(1)

Нещодавно підприємство ПрАТ “Кривий Ріг Цемент” заявив про початок приймання заявок на грант комунальним організаціям. Заклади  освіти, спорту, культури, та інші можуть подати заявку й отримати грант на будівництво чи реконструкцію від 100 тисяч  до 1-го мільйона гривень.

У рамках проєкт «Будуємо життя разом з «Кривий Ріг Цемент»» участь в отриманні гранту може взяти будь-яка організація Криворізького району.

Умови отримання грантової допомоги

У проекті можуть брати участь: муніципальні установи, сектор освіти, сектор спорту, медичні установи, установи та організації, що знаходяться на балансі міста, інші некомерційні організації, сектор культури, місця загального користування.
Набувачі благодійної допомоги обов’язково повинні мати документи, які підтверджують неприбутковість.
Збір конкурсних заявок триває до 21 червня 2021 року.
При розгляді пріоритетними будуть місця міського масштабу, значні для міста, та районного значення (для ОТГ).
Для участі необхідно написати адресу об’єкта, коротку інформацію про те, які роботи планується виконати в рамках проекту і чому варто голосувати саме за нього, додати фото та необхідні документи.
Заповнену заявку потрібно надіслати електронною поштою на адресу: Blago@krcem.com до 21 червня 2021 року включно (деталі ви можете вточнити за тел. (067) 628-31-64)
"Кривий Ріг Цемент" започаткував грант на будівництво для неприбуткових організацій
Об’єкти, які відповідають умовам конкурсу, будуть виставлені на голосування у мережі Facebook з 22 червня по 14 липня 2021 року (включно). Протягом трьох тижнів всі охочі матимуть можливість проголосувати за вподобаний об’єкт.
Результати будуть розміщені на офіційній сторінці у Facebook та на сайті компанії ПрАТ «КРЦ» (https://krcement.com) у розділі КСВ (“Благодійний проєкт “Будуємо життя разом з “КРЦ””).

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів