Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

15 трамваїв та 2 кілометри нового полотна – Юрій Вілкул підписав угоду про кредит з міжнародною фінансовою корпорацією

Новини Кривого Рогу

5
(2)

7-го листопада у Кривому Розі відбулось підписання договорів з міжнародною корпорацією IFC про надання кредиту на купівлю нових трамваїв та ремонт колій. Керманичі міста  в особі в. о. міського голови Юрія Вілкула підписав всі необхідні договори з міжнародною корпорацією на кредит в 13 мільйонів Євро. Повідомляє Кривий Ріг ПОСТ.

Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ  раніше повідомляв про прийняте рішення міською радою про взяття кредиту на 13 мільйонів євро на ремонт колій та закупку трамваїв.

Кошти міжнародної Фінансової корпорації IFC підуть на закупівлю 15 нових трамваїв для КП “Швидкісний трамвай”, а також на встановлення безшумного трамвайного полотна по вулиці Соборності по 2 кілометри в обидві сторони.

Кривий Ріг взяв позику на 13 років з умовою виплати за 20 платежів. Детальніше про умови кредитування для Кривого Рогу читайте в Нашій статі.

Відзначимо, що наразі у Кривому Розі в наявності є 85 одиниць трамвайної техніки рухомого складу. За останні роки у Кривий Ріг було закуплено 62 нових тролейбуси та 27 автобусів.

Наразі у міській раді Кривого Рогу повідомляють що вже готові технічні вимоги до нових трамваїв тендер на які буде оголошено у 2022 році.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів